Minimalistické doplňky pracovního stolu

Standswood je česká značka pro dřevěné doplňky na pracovní stoly, podstavce a stojánky pod monitory a další zařízení.

Nápad začít s podobnou výrobou se vylíhnul ve chvíli, kdy si jeden z dnešních majitelů předělával domácí pracovnu dle youtubového videa a chtěl si ji zařídit prakticky jedna k jedné. Ke svému překvapení však výrobky podobného zaměření bylo možné pouze dovézt ze zahraničí… a plán byl na světě.

Masivní dřevo, poctivé zpracování a řemeslo. Vše vyrobeno v české truhlárně. To je dnešní realita firmy Standswood, která prošla rovněž naším inkubátorem.

+ 1 %

nárůst denních objednávek

+ 1 %

nárůst objednávek vyráběných na míru

Inkubátor nám hodně v začátku pomohl

Když jsme zvažovali, zda náš projekt dřevěných doplňků na pracovní stoly nastartovat a pustit se do něj, velmi nám pomohl program Rocket Angels. Získali jsme nejen praktické informace a podporu od expertů, ale také dostatečné seběvědomí pro realizaci a start. Dnes jsme na trhu více jak dva roky, provozujeme úspěšně vlastní eshop a naše značka se dostává do stále většího povědomí.
Jarmila Rousová
Jednatelka, STANDSWOOD

Síla a energie, která překoná zemskou přitažlivost.

Po překonání hranice atmosféry dochází člověk do bodu, kdy mu naplno dojde, že převzal řízení. A právě v tomto bodě se projevuje naplno erudice, výcvik, dovednosti, ale také řídící schopnosti, týmová kooperace a um.

Ještě důležitější je nasazení, drive, chuť překonávat překážky, hlad po úspěchu.

Jsme připraveni na náš společný start!
Spojíme síly?

info@rasginvest.com

Copyright 2021 | RASG s.r.o.