WorkFlow Design Volíme řešení dle vašich skutečných potřeb

Čas a zdraví – to dnes stojí nejvíce. Pokud uvažujete o změně nebo zavedení nového systému projektového řízení, riskujete oboje. Když zvolíte špatně.

Nehledejte kompromisy a neztrácejte čas. Společně projdeme a vybereme řešení odpovídající vašim skutečným potřebám. Týmovým, projektovým, finančním. Definujeme požadavky, sestavíme žebříček světových hráčů a vy se rozhodnete. Ne intuitivně, ne podle diskuse na Facebooku.

Pomůžeme s implementací a onboardingem vašeho týmu.

Proces výběru a implementace

Prémiový servis pro 5* firmy

Nasazení nového systému projektového řízení a jeho osvojení není vždy jednoduchou záležitostí.

Abychom předešli krokům typu pokus-omyl, které stojí čas a tedy i peníze, věnujeme velkou pozornost celému procesu.

Zejména počáteční dotazník a vstupní analýza jsou důležité pro finální implementaci a spokojené používání.

Dotazník

Analýza

Implementace zvoleného řešení

Onboarding týmu

Servis a podpora

Vstupní dotazník

Pro urychlení procesu výběru a zkrácení času analýzy vhodného řešení jsme připravili Vstupní dotazník.

Jedná se o soubor jednoduchých otázek. Na základě vašich odpovědí předpřipravíme srovnávací analýzu a hodnocení možných cest řešení.

Rozebereme vaše podnikání, řízení projektů, úkolů, jejich delegování a kontrolu, kompetence jednotlivých členů týmu, lídrů či oddělení. Popíšeme si strukturu fungování celé vaší organizace.

Řešení a implementace

Dle informací z úvodní analýzy navrhujeme konkrétní vhodnou aplikaci a její setup včetně všech detailů. Spouštíme proces implementace zvoleného řešení do vaší firmy.

Onboarding týmu

Zaškolíme váš tým a bezpečně jej provedeme osvojením si nového prostředí, nástrojů a pravidel spojených s používáním aplikace.

Servis a podpora

Servisní podpora je důležitá v prvních týdnech po nasazení nového systému. Finální podoba podpory záleží na zvoleném tarifu a rozhodnutí zadavatele. Může jít o jednoduchovou emailovou podporu až po real-time online komunikaci.

Naši partneři

spolupracujeme s vybranými partnery nejen z technologické špičky

Vše, co se kde šustne, najdete na blogu

Píšeme o aplikacích a jejich využití vše, co nám přijde zajímavé

Naše první setkání, první konzultace je samozřejmě v prvé řadě seznamovací, ale je hodně o vás a vašem podnikání. Kdo jiný by …

Analýzou to celé jen začíná… Myslím, že jste minimálně jednou v životě slyšeli / zažili situaci, kdy potřebujete vybrat nějaký vhodný produkt …

Všechno je o lidech A proto musí být vybraný systém vhodný pro lidi. Jiný vyberete pro markeťáky atvůrčí skupinu, a jiný sedí …

Síla a energie, která překoná zemskou přitažlivost.

Po překonání hranice atmosféry dochází člověk do bodu, kdy mu naplno dojde, že převzal řízení. A právě v tomto bodě se projevuje naplno erudice, výcvik, dovednosti, ale také řídící schopnosti, týmová kooperace a um.

Ještě důležitější je nasazení, drive, chuť překonávat překážky, hlad po úspěchu.

Jsme připraveni na náš společný start!
Spojíme síly?

info@rasginvest.com

Copyright 2021 | RASG s.r.o.