Služba, která šetří čas a peníze

Vzdělávací videa patří k našemu každodennímu chlebu, jak se říká. Věnujeme se jim v podstatě více, než 5 let a pod značkou našeho PIXBO.STUDIA prakticky od samého počátku jeho existence.

Stále více firem nás poptává po jednotlivých produkcích, jejichž cílem je posunout vzdělání zaměstnanců v konkrétních činnostech. Proto jsme se rozhodli postavit tuto naší službu jako samostatný produkt a v rámci projektu EduDesign jej najdete na doméně vzdelavacivideo.cz.

Oč tu vlastně jde?

Vzdělávací výukové video je krátký spot zaměřený na konkrétní činnost, úkon, proces. Využití tento formát nachází v různých oblastech byznysového života firmy. Jeho hlavní předností je úspora času a tím logicky i peněz. Řada firem nejen díky Covidu pochopila sílu a výhody digitálního vzdělávání a této příležitosti využíváme i my, když čerpáme z letitých zkušeností nejen našich, ale také našich expertů.

Krátké vzdělávací video je typicky několikaminutový spot, vysvětlující činnosti v rámci konkrétního procesu. Výhodou je jasná utilizace a jednotnost předávaných informací, proto je využitelné např. :

  • při náboru nových zaměstnanců a jejich zaškolování, kdy šetříme nejen čas HR managerovi a každý nový zaměstnanec dostane v rámci dané akademie shodné informace
  • při zavádění nového SW do vaší firmy – natočíme screencasty nových SW i těch, které má klient naprogramovány na míru
  • při zavádění nových procesů či při vylepšování těch stávajících – když je potřeba jednoduše a přesně vysvětlit konkrétní kroky např. ve výrobě nebo při systematickém přístupu na prodejnách

Jak tvorba podobných videí probíhá?

V zásadě jednoduše. První schůzka je online a probírají se témata, oblasti i místo, kterého se daná produkce bude týkat. Záleží na tom, zda má klient vlastní představu o konkrétním obsahu nebo se využívá doporučení některého z našich externích expertů.

Jelikož máme sestavený jasný scénář, který přizpůsobujeme klíčovým oblastem, není problém zpracovat jednoduchou kalkulaci. Záleží také na tom, zda jde o jednoprodukci nebo nalíček videí.

Po odsouhlasení cenových a produkčních podmínek dodáváme draft scénáře, aby měly obě strany jasnou představu o timingu a celkové realizaci. Termín natáčení, stejně jako doba dokončení je otázkou vzájemné dohody.

Video využité k opakovanému vzdělávání šetří čas a náklady!

A o to jde především – o zefektivnění firemní produkce, výroby či obchodních procesů. Pokud o podobném řešení uvažujete, projděte si stránku vzdelavacivideo.cz a domluvte si online setkání.