Proč je léto skvělou příležitostí pro změnu?

Léto běží v plném proudu. Destinace střídá destinaci, odpočinek cestování, dovolené u moře pobyt doma. I když si to děláme každý jinak, jeden zážitek máme zcela jistě společný – návrat z dovolené, který přináší nervozitu, nejistotu a mnohdy nechuť pokračovat v tom, z čeho jsme právě na vysněnou dovolenou utíkali.

Léto je katalyzátorem nálad. Naše smysly jsou vnímavější, myšlenky roztěkanější. Proto může být skvělou příležitostí k zásadnímu rozhodnutí, ke změně.

Photo by Nellia Kurme on Unsplash

Pokud právě podobná nálada či zážitek potká letos vás a vy začnete řešit, co dál, máme pro vás tip – zkuste to probrat s někým, kdo vás nezná. Třeba máte skvělý nápad na podnikání, který jste dosud nerozjeli, protože rodina si myslí opak. Nabo si chcete srovnat myšlenka po náročném životním období a hledáte někoho, kdo rozumí lidské duši. A nebo třeba číslům, pokud podnikáte a potřebujete se připravit na podzimní sezonu.

V takové chvíli se hodí možnost probrat své otázky s někým, kdo je v dané oblasti expertem se životními zkušenostmi. Jedno setkání, které může změnit vše. Od základu. Nerozhodné nakopne. Unavené povzbudí.

Naše platforma Edufy.cz podobná setkání umožňuje. A stačí tak málo – jednoduché 3 kroky:

  1. Vyberte vhodného experta dle tématu, které řešíte
  2. Vyberte v jeho online kalendáři vhodný termín
  3. Zaplaťte objednávku a již jen čekejte na potvrzení termínu

Hodina a půl povídání uteče jako voda, proto doporučujeme se připravit. Mailem dostanete jednoduchý formulář s otázkami, které můžete s expertem probrat.

Photo by Cherrydeck on Unsplash

Léto je skvělým obdobím ke změně. Nacházíme se v půli roku a spousta věcí se dá upravit, napravit nebo dohnat. A je pouze na nás, zda se necháme strhnout všedními starostmi a zahodíme naše sny nebo se postavíme a nencháme si je vzít. Nikým a ničím.

Hodně štěstí.

Štítky: