Pixbo Studio je příběh ze střední

Bylo mu 16, když vyměnil rodinnou dovolenou za Letní školu Multimédií, pořádanou během letních prázdnin pražskou VŠE. 

A byla to láska na první pohled.

Dnes, když dokončuje studium této vysoké školy, má v týmu více jak 10 parťáků, kteří mu pomáhají ve dvou filmových týmech vyrábět obsah pro interní vzdělávaní, ale také komerční projekty menších i velkých firem.

Naše studio tvoří tým mladých lidí, které spojuje především vášeň pro multimedia. Nemáme zajeté postupy, ale ke každému projektu přistupujeme velmi individuálně. Klíčová je pro nás vzájemná důvěra a spolupráce.

Jan Straka

CEO, PIXBO STUDIO

Inkubátor nás nakopnul

Díky programu Rocket Angels se nám podařilo nastartovat naše multimediální studio v neskutečně krátkém čase. Odborně vedený plán a spolupráce stála u základů dnešního stavu, kdy máme po necelých dvou letech existence v týmu 10 lidí a podílíme se mj. na tvorbě programu pro jeden z historicky nejúspěšnějších projektů na českém HitHitu.
Jan Straka o spolupráci s programem RASG Rocket Angels
1 %

nárůst za posledních

18 měsíců

+ 1

nárůst odbavených

hodin na zakázkách

Služby Pixbo Studia
Na jedné lodi za novým obsahem

Multimediální studio zaměřené na tvorbu široké škály obsahu na weby a sociální sítě eshopů, malých firem i velkých společností.

Aktuálně v našem studiu působí dva produkční týmy. V rámci videoprodukce se věnujeme především vzdělávacím a obsahovým videím a animaci.

Fotíme v zásadě vše, co se týká produktů, designu a obsahu pro sociální sítě a reklamy.

V rámci grafiky se zaměřujeme především na tu produkční, tiskovou, ale také ilustrace. Corporate manuál vám navrhneme, ale není to naše nejsilnější stránka.

2D animaci vytváříme zejména v souvislosti s naší video produkční tvorbou.