Start Today,

Work Smart

Zaměřujeme se na chytrou práci jako téma naší současnosti a zejména zítřka. Vytváříme svět, kde se vyplácí motivace, nadšení a odvaha dělat chyby. Toto myšlení nám pomáhá vytvářet produkty a služby, se kterými navrhujeme záměr zlepšit pracovní den každého z nás.

Jan Straka, RASG founder & idea maker

chytrá & ergonomická

Taková jsou naše pracovní místa. Kvalita pracovního prostředí ovlivňuje výkon a výsledky. To je známá věc. V našem podnikání se točíme kolem tématu smart work, když vymýšlíme, vyrábíme a stavíme pracovní místa a nástroje, které šetří nejen čas, ale také zdraví. Pro domácnost, kanceláře, ale také průmysl.

multimedia & vzdělávání

Svět pádí kupředu a mění se každý den. Kdo je připraven, není překvapen. Proto jsme postavili divizi zaměřenou na tvorbu digitálního vzdělávacího obsahu a také na design vzdělávacích celků pro menší i větší týmy. 

Stavíme budoucí hvězdy

Skupina RASG je holdingem sdružujícím a rozvíjejícím rodinné projekty, které vymýšlíme, tvoříme a stavíme z nich značky.

Jen zákazník rozhoduje o tom, zda naše firma uspěje. Proto si dáváme extra záležet na kvalitě výrobků, a proto věnujeme našemu servisu veškerý možný čas. A budujeme prorůstovou kulturu zaměřenou na čísla, protože dobré výsledky znamenají prostor pro růst kvality všeho, co nabízíme.

+ 0

KLIENT HODIN

+ 0 %

OBJEDNÁVKY MEZIROČNĚ

+ 0 %

MEZIROČNÍ OBRAT

Newsroom

V rámci rozvoje našeho rodinného podnikání jsme se stali v lednu roku 2022 členy Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky a získali tak označení Rodinný podnik. Tento …

Vzdělávací videa patří k našemu každodennímu chlebu, jak se říká. Věnujeme se jim v podstatě více, než 5 let a pod značkou našeho PIXBO.STUDIA prakticky od samého počátku jeho existence. …

Léto běží v plném proudu. Destinace střídá destinaci, odpočinek cestování, dovolené u moře pobyt doma. I když si to děláme každý jinak, jeden zážitek máme zcela jistě společný – návrat …