Stavíme budoucí

hvězdy

Jsme česká obchodní a investiční skupina zaměřující se na rozvoj a investice do rodinných firem v oblasti výroby a nových technologií. Zaměřujeme se na chytrou práci a zdravý životní styl jako téma naší současnosti a zejména zítřka.

Jan Straka, RASG partner

chytrá & ergonomická

Taková jsou naše pracovní místa značky Standswood. Kvalita pracovního prostředí ovlivňuje výkon a výsledky. To je známá věc. V našem podnikání se točíme kolem tématu smart work, když vymýšlíme, vyrábíme a stavíme pracovní místa a nástroje, které šetří nejen čas, ale také zdraví. Pro domácnost, kanceláře, ale také průmysl.

multimedia & vzdělávání

Naše multimediální divize je zaměřená na tvorbu digitálního vzdělávacího obsahu a také na design vzdělávacích celků pro menší i větší týmy.

Věříme v přípravu na budoucnost, proto neustále vylepšujeme naše postupy, metody a také technologii zpracování.

Podporujeme dobré nápady

Sdružujeme a rozvíjíme především vlastní projekty a značky. Zároveň se nebojíme podpořit nápad či jakoukoliv myšlenku zapadající do naší strategie zlepšování pracovního prostředí.

Jen zákazník rozhoduje o tom, zda naše firma uspěje. A chyby se neodpouští. Proto si dáváme extra záležet na kvalitě výrobků a služeb a našemu servisu věnujeme veškerý možný čas. Ve všech projektech budujeme prorůstovou kulturu zaměřenou na čísla, protože dobré výsledky znamenají prostor pro růst kvality všeho, co nabízíme.

+ 0

KLIENT HODIN

+ 0 %

OBJEDNÁVKY MEZIROČNĚ

+ 0 %

MEZIROČNÍ OBRAT