DeeWo (Deep Work) – značka pro chytrá pracoviště pro průmysl a výrobu

Naše dceřinná firma Standswood s.r.o. se zabývá výrobou nejen doplňků na pracovní stoly z přírodních materiálů, ale dnes již vyrábí komplexní pracovní místa pro home office i kanceláře. No a z kanceláře je to do výrobního či jiného provozu co by kamenem dohodil…

Proto jsme určitou dobu hledali kvalitního partnera pro spolupráci na chytrém a kvalitním vybavení rovněž těchto prostor, abychom mohli nabídnout podnikatelům a firmám chytré a ergonomické řešení. A během léta letošního roku 2021 se tak podařilo.

Chytrá pracoviště na míru

Naším cílem bylo propojit naše znalosti a zkušenosti z ergonomie pracovního místa, z nastavování produktivních procesů a vytvořit nový koncept pracovních míst na míru. A podařilo se.

V minulých dnech jsme uvedli na trh novou značku DeeWo zaměřenou čistě na průmyslové, výrobní a skladové provozy. Pracoviště, která jsou v základním provedení de facto stavebnicí, kterou si může každý zákazník nakonfigurovat spolu s naším odborníkem tak, aby vyhovovala jeho potřebám a procesům.

Základní konstrukce stolů je bytelná a pevná a unese tři dospělé muže. Desku stolu v základu tvoří kvalitní laminová deska, která může být samozřejmě nahrazena pevným masivním dřevem, ocelí nebo třeba nerezem. Součástí dodávky může být např.:

  • antistatická úprava
  • elektrifikace celého stolu s dostatečným množstvím zásuvek
  • USB, Ethernet či jiné konektory, a to vč. bezdrátových nabíječek telefonů či tabletů
  • kvalitní osvětlení v několika provedeních
  • odvíječe balicích či jiných materiálů
  • doprovodné držáky technologických doplňků, jako např. tabletů, monitorů či kamer, apod.

Hala nebo pracoviště expedice?

Naše výroba je zaměřená především na ergonomii a zdraví obsluhujího personálu. Je jedno, jestli je třeba vybavit halu nebo konkrétní pracoviště vývoje produktů. Naše vybavení umožňuje zaměřit tvorbu na skutečné potřeby každého zákazníka a jeho provozu.

Jak výroba probíhá?

Postup je vcelku jednoduchý – vše se odvíjí od konkrétního zadání. Na začátku je tedy úvodní schůzka, kde se stanoví základní parametry potřeb zákazníka. Není důležité, zda se jedná o vybavení velké haly či jeden expediční stůl pro malý eshop – zákazník je u nás vždy na prvním místě, proto mu poskytneme nejlepší možnou péči.

Po stanovení cenové nabídky a odsouhlasení finálního řešení se vytváří 3D grafický návrh dle dodaných parametrů. Je-li potřeba provoz navštívit a zaměřit, stačí uvařit kávu a my přijedeme. 🙂

Je-li vše v pořádku, přichází na řadu samotná výroba. Běžné dodací lhůty se pohybují na úrovni 2 – 3 týdnů a jsou závislé na stupni vybavení.

Copak o to, vyrobit je to snadné, ale co servis?

Výhodou našich stolů značky DeeWo je především dostatečné vlastní výrobní zázemí. Díky vlastní kovovýrobě, truhlářské a elektrikářské výrobě ve spojení s 3D designérským studiem přinášíme taková řešení, která snesou budoucí změny v procesech. Proto navrhujeme naše pracoviště tak, aby byla v budoucnu rozšířitelná či upravitelná a splňovala vždy aktuální požadavky trhu a také majitele.

Pokud vás zaujal náš nový výrobní program, navštivte stránku značky DeeWo a domluvte si schůzku s naším obchodním zástupcem. Rádi se vám budeme věnovat.

Štítky: